OTOGAZ (LPG) MONTAJ VE BAKIM HİZMETLERİ
Firmamız Atiker, Prins, Aldesa, Landi, Tartarini ve Zavoli markalarının yetkili servis ve bayisidir. Servisimizde profesyonel montaj ekibimiz tarafından tüm marka araçların LPG dönüşüm işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamızın kuruluş yılı olan 1997 yılından bu yana yaklaşık olarak 10.000'den fazla aracın LPG dönüşümünü gerçekleştirmiş durumdayız.

Sorunsuz Otogaz Dönüşümü Yaptırmanın Kuralları:
1- Servisin doğru seçilmesi.
2- LPG dönüşüm kitinin aracınızın markasına göre servis tarafından belirlenmesi.
3- Aracınızın markasına göre yapılan butik çalışma ve titiz işçilik.
4- Montaj süresinin 3-4 saat gibi sürelerle kısıtlanmaması.

Doğru işçiliği, aracınıza göre doğru ürün ile buluşturduğumuzda; maksimum performans ve maximum yakıt tasarrufu, en önemlisi de sorunsuz ve konforlu bir sürüş elde edilecektir.

Otogaz Bakımı
Aracınızdaki LPG Dönüşüm kiti hangi marka olursa olsun, tüm otogaz (lpg) markalarının yazılım ve bakım sarf malzemelerini stoklarımızda bulundurarak; LPG sistemlerinin periyodik bakımları konusunda uzman ekibimizle sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Otogaz Sistemleri'de aracınız gibi periyodik bakım ihtiyacı duymaktadır. LPG sistemimizi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanmak istiyorsak her 10.000 km de bir mutlaka periyodik bakımını ve kontrollerini yaptırmamız gerekmektedir.