ATİKER Marka Ürünlerimiz / Kit Modelleri
Sizde Uslu Otogaz ve Servis Hizmetleri'ne gelin Aracınız için EN DOĞRU Kit Modeline Karar verelim.
TASARRUF VE PERFORMANSIN tadını çıkartın!

ATİKER NANOFAST / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in 3,4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda kullanılan sıralı sistemidir. Özellikle sıralı (sequental) olmayan Fullgrup enjeksiyon teknolojisine sahip 2001 model ve daha eski model araçlarda yüksek verimlilikte çalışır.

ATİKER MICROFAST OBD II / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in 3,4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda kullanılan sıralı sistemidir. OBD II bağlantısı ile sürekli anlık kalibasyonlar yaparak aracın benzin performansında kullanılmasını sağlar.

ATİKER ATİKFAST OBD II / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in 3,4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda kullanılan sıralı sistemidir. Yazılım konusunda son derece iddialı bir modeldir. OBD II bağlantısı ile sürekli anlık kalibasyonlar yapar. Euro5 ve Euro6 normlarındaki yeni nesil motorlarda sorunsuz çalışarak kullanıcısına keyifli bir sürüş konforu sağlar.

ATİKER GRAND OBD II / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in 3,4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda kullanılan sıralı sistemidir. Yazılım olarak Atikfast OBD II modeli ile aynı alt yapıyı kullanır. Atikfast OBD II ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte enjektörler tek tek kullanılmaktadır. Bu özellik yakıt hortum mesafeleri optimum seviyelere düşürülerek çalışma verimi en üst seviyeye çıkarılabilir. Bu özellik sayesinde sürüş performansı maximum seviyeye çıkar.

ATİKER ATİKFAST DI (DİREK ENJEKSİYON) / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in 4,6 ve 8 slindirli TSI,TFSI.GDI,THP,CGI,ECOOBOST vb… araçlarda uygulanan sıralı direk enjeksiyon sistemidir. Atiker’in diğer modelleri gibi enjektörler marifeti ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve Sıvı sistemler ve diğer markaların direk enjeksiyon sistemlerine göre fiyatı daha uygun olması kullanıcısına dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.

ATİKER KARBÜRATÖRLÜ KİT / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti
Atiker’in karbüratörlü araçlarda kullanılan sistemidir.